close

  • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

     

  •  

    Rynek zamówień Narodów Zjednoczonych (NZ) jest dostępny dla firm z całego świata, w tym dla polskich. Roczna wartość tego rynku sięga 15 mld USD. Poszukiwane są towary i usługi ze wszystkich branż. Aby otrzymywać informacje o bieżących ofertach i brać udział w przetargach należy się zarejestrować pod adresem:

    www.ungm.org

     

    Strona UNGM (United Nations Global Market) jest kanałem zamówień publicznych NZ. Tworzy rynek, na którym spotykają się pracownicy NZ i zainteresowani kontraktorzy. Tym kanałem firmy otrzymują informacje o przetargach.

     

    Przedsiębiorca, który jest zainteresowany przetargami w ramach NZ musi się zarejestrować w systemie UNGM, aby dostać się do katalogu firm NZ. Znajdują się w nim zamówienia publiczne ze strony 22 organizacji NZ.  Rejestracja w systemie jest bardzo łatwa i nic nie kosztuje. System automatycznie dopasowuje firmy do organizacji zgodnie z profilem (system zawiera kody dla produktów i usług). Portal ten pozwoli skatalogować Państwa ofertę i na bieżąco przekazywać informacje nie tylko o otwarciu przetargu, ale również o najbliższych planach jeśli chodzi o zamówienia. Sami Państwo wybierają poziom aktywności odpowiadającej zdolnościom waszej firmy, finansowej sile i strategii.

     

    Przedsiębiorcy mogą się rejestrować na 3 poziomach wartości kontraktów:

    • poziom podstawowy – kontrakty poniżej 40.000 USD;
    • poziom 1 – kontrakty do wysokości 500.000 USD;
    • poziom 2 – kontrakty powyżej 500.000 USD.

    Organizacje działające w ramach NZ ogłaszają zamówienia publiczne w następujących dziedzinach:

     

    Produkty:

    Żywność, farmaceutyki, pojazdy, komputery i oprogramowanie, systemy mieszkalne i ochrony, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt laboratoryjny, chemikalia, materiały budowlane.

     

    Usługi:

    Usługi czarterowe, ochrona, usługi inżynieryjne, usługi budowlane, transport drogą morską/powietrzną, usługi konsultingowe, telekomunikacja.